Bitcoin spadł do najniższej ceny od maja

Bitcoin w tym tygodniu osiągnął najniższy poziom 8.975 dolarów. Jego cena nie była tak niska od maja.

Cena Bitcoina spadła do 8.975 dolarów w niedzielę.
Ostatnim razem, gdy cena była tak niska, była 27 maja.
Cena Bitcoin’a wzrosła do 10,000 dolarów w lutym. Od tego czasu walczył o utrzymanie tej ceny.
Handlowcy w tym tygodniu obserwowali wzrost i wzrost ceny Bitcoina, by spaść dopiero w późniejszym okresie tygodnia. W dniu 28 czerwca, cena Bitcoin jest 9.054 dolarów, zgodnie z danymi metryki miejscu CoinMarketCap.

Bitcoin rozpoczął tydzień z siłą, na około 9.300 dolarów. Przyjdź w poniedziałek po południu, wypadł jeszcze lepiej, rosnąc do jego tygodniowej wysokości 9.680 dolarów, niebezpiecznie blisko punktu cenowego, że to było sosny w ciągu ostatnich kilku tygodni: $10,000.

Ale niestety, huśtawka i pudło w tym tygodniu. Szczęście handlarzy skończyło się w środę, kiedy cena Bitcoin’a spadła w ciągu dnia. We wczesnych godzinach czwartku rano, cena Bitcoina spadła do niskich 9.114 dolarów.

Dla Bitcoina nie było lepiej. Uderzył 9.320 dolarów później tego dnia, ale cena spadła przez resztę tygodnia do najniższych 8.975 dolarów w niedzielę.
Ekspercka 1-dniowa recenzja bezpieczeństwa
ConsenSys Diligence znajduje się w czołówce kryptografii ofensywnej, technologii łańcuchów blokowych oraz kryptoekonomicznej analizy motywacji.

Razem z Dekryptem

Jego niskie 8.975 dolarów w tym tygodniu jest najniższy Bitcoin był przez nieco ponad miesiąc; ostatni raz cena Bitcoin był tak niski był 27 maja.

Wszystko to sugeruje, że Bitcoin walczy, aby przejść obok wspaniałego, mityczny punkt ceny 10.000 dolarów.

Liczba 10.000 dolarów jest tak ważna dla handlowców, ponieważ była to cena Bitcoina w lutym.

Bitcoin
Cena Bitcoin’a przewyższyła w tym roku złoto o 100%.
Pomimo wzlotów i upadków w tym roku, Bitcoin (BTC) osiągnął dobre wyniki i obecnie odnotowuje 32% wzrost wydajności YTD-outperforming złota o szeroką marżę. Bitcoin rozpoczął rok 2020 mocnym rokiem i wspiął się z…

W połowie marca cena Bitcoina została obcięta w twain, kiedy to rozbił się wraz z rynkami światowymi. Rynki były zaniepokojone niepewnością spowodowaną pandemią koronaawirusa.

Bitcoin w dużej mierze odzyskał równowagę. Został nawet zepchnięty z ceny 10.000 dolarów kilka. Ale nic nie utknęło. Słaby koniec tygodnia Bitcoin’a przypomina, że sprawy wciąż nie wróciły do normy.